İade ve İptal Şartları

Cayma Hakkı
ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren “14” gün içinde cayma hakkına sahiptir.
Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI’ya faks veya elektronik posta bildirimde bulunulması, ürünün kullanılmamış olması, eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmiş olması şarttır.
Bu hakkın kullanılması halinde, ALICI’ya teslim edilen fatura aslının iadesi zorunludur. Ürün ve belgelerin ulaşmasını takip eden 10 iş günü içinde ürün bedeli iade edilir. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI’ya aittir.
Bedel iadesinde ödeme yöntemini sağlayan aracı firmadan kaynaklanan nedenlerle gecikme olması halinde, bu gecikmeden SATICI sorumlu tutulmaz.

Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili iletisim@giyimoni.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte bize gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir; İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

Para İadesi
Para iadelerinde sadece ürünün fiyatı kadar ödeme iade edilir. Diğer masraf ve giderler alıcıya aittir, firmadan diğer giderler için hiçbir şekilde ödeme talep edilemez.