Siyah Pantolon – Beyaz Tshirt ile 4 Farklı Kombin 5 Aralık 2016 – Kategori: Stil Rehberi

Her zaman şık ve trend olan siyah pantolon ve beyaz t-shirtü şık ve spor bir şekilde kombinlemeye ne dersiniz?

Alışveriş – Arkadaş Buluşmaları

Eğlenceli bir sırt çantası ve bu yazın modası yüksek taban terliklerle kombininizi sporlaştırabilirsiniz. Bu kombinle rahatça alışveriş yapabilir, arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. İlginç bir gözlükle veya sevdiğiniz bir aksesuarla spor kombininizi dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Romantik Buluşmalar

Romantik buluşmalar için kırmızının şıklığını ve feminenliğini kombininizde kullanmaktan çekinmeyin. Kırmızı papuçlar sizi her zaman çekici gösterecektir. Daha ilgi çekici görünmek için sivri burunlu ayakkabıları tercih etmelisiniz. Bizim tercihimiz yuvarlak burunlu, şirin olanlardan yana oldu. Romantik bir hava için ince dokulu çantanıza uyumlu bir fular takabilirsiniz. Kalın bir kolye kullandıysanız fularınızı boynunuza değil çantanıza bağlayabilirsiniz.

Özel Davetler

Özel bir yere davetliyseniz ilgi çekici parçalar seçerek davette farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Hızlı kombinler için, en beğendiğiniz ve kesinlikle giymek istediğiniz parçayı seçin. Diğer ürünler daha sade ve kombininizin tamamlayıcıları olsun. Bizim davet kombinimizde olmazsa olmaz parçamız ayakkabı oldu. Diğer ürünlerimiz ayakkabıyı geri planda bırakmayacak ve görüntüde kargaşa yaratmayacak parçalardan oluştu.

İş Stili

Gömleğin zorunlu olmadığı iş yerlerinde spor şıklığı yakalamak için ceketinizin içine Basic Tişörtünüzü giyip çıkabilirsiniz. Tişörtünüzü şık bir kolye veya küpe ile tamamlayabilirsiniz. i-pad ve laptop çantalarınız da kombininizin bir parçası olduğu için, bu çantaları satın alırken stilinize uygun olanları seçmelisiniz. Sürekli bilgisayar taşımanız gerekiyorsa, kişisel el çantanızı omuz ipli ve orta boy tercih etmeniz daha rahat hareket etmenizi sağlayacak.

« 2017 Kadın Pantolon Ceket Kombinleri
Vücut Şekline Göre Beyaz Pantolon Nasıl Kombinlenir? »