Moda Severlerin Takip Etmesi Gereken 5 Ünlü Moda Bloggerı 2 Haziran 2017 – Kategori: Ünlü Stilleri

Moda severlerin takip etmesi gereken 5 Ünlü Moda Bloggerı sizler için derledik. İlgi alanlarına ve tarzlarına göre hoşunuza gidenleri takip edip, trendlerden geri kalmayın istedik!

İlk bloggerımız;

Chiara Ferragni

Chiara Ferragni 2009 yılında açtığı bloğuyla şuanda dünyanın en çok kazanan bloggerı. 16 yaşında modellik yapmaya başlamış. Üniversite döneminde hukuk okurken, sevgilisinin ısrarlarıyla blog açmaya karar vermiş. Beraber ”The Blonde Salad” isimli bloğu kurmuşlar. Sevgilisinin pazarlama stratejileri ve Chiara birleşince blog çok sevilmiş. İkisinin de şuanda başka ilişkisi olmasına rağmen ortak çalışmaya devam ediyorlar. Chiara trendleri çok yakından takip etmesinin yanı sıra özel hayatı ile de sürekli gündemde kalmayı başarıyor. Aslında belirli bir tarzı yok, onu sürekli eğlenceli kombinlerle görebilirsiniz.

Kişisel Bloğu ; www.theblondesalad.com

İnstagram Hesabı ; www.instagram.com/chiaraferragni/

 Micah Gianneli

Micah Gianneli benim instagramdan keşfettiğim, fotoğraflarının kalitesine ve stiline bayıldığım bloggerlardan. Micah’ ın fotoğrafçısı aynı zamanda sevgilisi. Beraber çalışıyorlar. Micah bir taraftan web tasarım işi de yapıyor. Zaten bu mükemmel fotoğrafları yakaladıktan sonra profesyonel bir elden geçtiği belli. Hepsi kusursuz görünüyor. Feminen ve stil sahibi bir blogger takip etmek istiyorsanız Micah Gianneli’ yi kaçırmayın. Kişisel sitesi de çok sade ve anlaşılır. Micah karşınıza her gün farklı renk saçlarla çıkabilir. Hepsinin yakıştığını görünce şok olabilirsiniz 🙂

Kişisel Bloğu ; micahgianneli.com

İnstagram Hesabı ; www.instagram.com/micahgianneli/

Sincerely Jules |Julie Sarinana

Julie Sarinana da bloğunu 2009 senesinde açmış. Julie’nin tarzı çok sade ve uyumlu. Julie’nın bu kadar sevilmesinin nedeni aslında herkesin dolabında olup kombinleyemediği giysileri kombinleyip, onu takip eden kadınlara ilham olması. Günlük şıklık sevenler için ideal bir blogger. İnstagramda nerdeyse 5 milyon kadına kıyafetleriyle ilham olmaya devam ediyor.

Kişisel Bloğu ; sincerelyjules.com

İnstagram Hesabı ; www.instagram.com/sincerelyjules/

 Kristina Bazan

Kristina Bazan 1993 doğumlu genç ve aynı zamanda başarılı bir blogger. İlk milyon dolarlık blogger unvanı da onda. Aslında blogger değil, mimar ve yazar olmak isterken, iş arkadaşı James Chardon ile kurduğu moda içerikli web sitesi sayesinde popüler oldu. Web sitesini kurduğunda Kristina 18 yaşındaydı. Blogunda yayınladığı içeriklerin dikkatleri çekmesi üzerine dünyanın önde gelen moda etkinlikleri Kristina’ yı davet etmeye başladı. Başkalarının davetiye bulmaya çalıştığı etkinliklerde Kristina en ön koltuklarda yerini almaya başladı. Şuanda çoğu reklam ve modellik şirketi için çalışıyor.

Kişisel Bloğu ; www.kayture.com

İnstagram Hesabı ; www.instagram.com/kristinabazan

Margaret Zhang

Margaret Zhang Çinli-Avustralya kökenli. Moda bloggerlığı dışında fotoğrafçılık, yönetmenlik, stilistlik ve yazarlık yapıyor.  2009 yılında moda endüstrisinin dijital başlangıcından bu yana Chanel, UNIQLO, Swarovski, YEEZY, Clinique, Lexus, Dior, Gucci, Matches ve Louis Vuitton gibi global markalarla hem önde, hem de arkasında geniş bir yelpazede çalışmış. Aynı zamanda çok iyi bale yapan bir hukuk öğrencisi. Blog yazmaya 16 yaşında başlamış. 1993 doğumlu kendine hayran bırakan bir kız. Bu kadar iyi markalarla çalışırken tabiki kötü giyinemez diye düşüyor insan. Ama normalde kötü giyinse zaten bu markalarla çalışamazdı öyle değil mi..

Kişisel Bloğu ; shinebythree.com

İnstagram Hesabı ; www.instagram.com/margaret__zhang

Bloggerlığın meslekten sayılmadığı zamanlarda ileri görüşlülükleri ile yılmayıp başarmış bloggerlar. Hepsi aniden bir yıldız gibi parlamamış. Bunun arkasında azim, hırs ve en önemlisi süreklilik var. 

Paylaşmayı seviyorsanız ve kendinize güveniyorsanız belki siz de bir yerlerden başlayabilirsiniz. Neden olmasın?

Bu muhteşem bloggerları takip ederken Giyimoni Blog‘ u takip etmeyi unutmayın.Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..

Vücut Şekline Göre İspanyol Paça Pantolon Nasıl Kombinlenir? »