İlgi Çekici Kombinler İçin 5 Farklı Stil Önerisi 9 Ocak 2017 – Kategori: Stil Rehberi

Yolda yürüdüğünüzde sizi diğer insanlardan ayıran bir stiliniz var mı? Her gün işe, okula.. giderken giydiklerimizle kendi tarzımızı yansıtıyoruz. Peki ”giyecek hiçbir şeyim yok!” derken gerçekten giyecek hiçbir şeyimiz yok mu? Ya da kombinlerimizi minik ayrıntılarla,dikkat çekici kumaşlarla zenginleştirmeyi mi bilmiyoruz?

Sizi sıradanlıktan kurtaracak bir kaç ayrıntıyı bir araya getirdik! Şimdi onlara göz atalım 🙂

FularSadelikten ödün vermeden kıyafetlerinize minik şık bir ayrıntı katmak için fular kullanabilirsiniz. Spor tshirtlerin üzerine çok yakışan fuları, omuzları açık bluzunüzle de kombinlediğinizde omuz dekolteniz daha dikkat çekici ve şık durur. Beyaz, siyah gibi düz renk üstlerle renkli fularla kullanmaktan kaçınmayın. İnce fularlar sadece boyunda değil, ayak bileklerimizde halhal yerine kullanılıyorlar.Bileği açık, çok fazla detayı olmayan ayakkabılarınız ve 2017’de de moda olan topuklu terliklerinizle kombinize uygun ince fularları kombinleyebilirsiniz. Geniş fularları boynunuza dolayıp uçlarını kemerinizle sabitleyebilirsiniz. Saç örgülerinizin içinden geçirebilir, bandana yerine kullanabilir ya da at kuyruğunuzu fularınızla bağlayabilirsiniz. Senelerdir değişmeyen bir trend olan çanta sapına bağlamak da kombinlerimizi süsleyen en güzel detaylardan biri. Fular her kadının dolabında olması gereken gerçekten mükemmel bir ayrıntı!

Payetli Kumaşlar – Parlak AksesuarlarKısa sürede şık ve dikkat çekici görünmenin en kolay yöntemlerinden biri payetli kumaşları tercih etmek ya da parlak, simli aksesuarlar kullanmaktır. Kombinize bu şekilde renk katmak istediğinizde diğer göz yorucu detaylardan, renklerden vazgeçmelisiniz. Yoksa şık olduğunuz gibi abartıya kaçtığınızda rüküş de görünebilirsiniz.

Aşırı parlak aksesuarlar kullanmak için geceyi beklemelisiniz. Gündüz de parlamak istiyorsanız içinde pırıltı bulunan minik aksesuarlar kullanın. Payet modası geçmeyen bir trend. Bu trendi kombininizde olduğu gibi gece makyajınızda da kullanabilirsiniz. Siyah elbisenizle ve simli göz farınızla gece boyunca bütün gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Simli far zor kullanılan bir ürün olduğu için sabitlemeyi ve gece boyunca yüzünüze bulaşmış mı diye kontrol etmeyi unutmayın 🙂

Her kadının dolabında geceye ışıltı saçmayı bekleyen payet bir elbisesi, ayakkabısı ya da çantası olmalı!

Kadifenin ZarafetiKadife kumaşı nerede olursa olsun, neyi sarıyorsa sarsın ona ayrı bir hava katar. Örneğin aksesuar kutuları içindeki mücevherleri daha şık göstermek için kadife ile kaplanır. Her zaman bulunabilecek sade bir elbisenin aynısını, kadife kumaş ile diktiğimizde sizi de mücevher gibi gösterecektir. Kadifenin bu şanı bence dokusunda saklı.. Normalde bu kadar yumuşak olan şeyler parlak görünmezler ve ışığı yansıtmazlar. Kadife ise yumuşacık olmasına rağmen ışığı yansıtır, tüm gözleri üzerine çeker.

Kadife bir kıyafet bizi şık da gösterebilir rüküş de. Eğer kadife elbise giymek istiyorsanız vücudunuza tam anlamı ile güvenmelisiniz. Kadife sizi çekici gösterirken, hiçbir kusurunuzu da gizlemeden dışarıya yansıtacaktır. Fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz vücudunuza yapışan kadife kıyafetler giymemelisiniz. Kadifeyi aksesuarlarınızda, ayakkabılarınızda da kullanabilirsiniz.

Suni Kürk – Peluş Kumaşlar

Giyimoni ekibi olarak gerçek kürklere karşıyız ve hayvanlara yapılan zulmü asla desteklemiyoruz. Doğadaki gibi kusursuz kürkler üretemesekte benzerlerini bugünün gelişmiş tekstil sanayisi ile birebir taklit edebiliyoruz. Hayvanların bedenlerinden ilham alınarak yapılan kıyafetler, aksesuarlar moda sektöründe her sene bir şekilde trend oluyor. Aslanların yeleleri onları nasıl ihtişamlı gösteriyorsa, bizi de kürklü başlıklı montlarımız öyle havalı gösteriyor 🙂

Bu sene peluş kaplı terlikler, tüylü topuklu ayakkabılar oldukça trend, tüylü ponponlar herkesin çanta aksesuarı oldu. Ünlü markalar içi kürklü terlikler çıkardı. Benim favorim ponponlu küpeler  🙂 Kürkler ne yazık ki yüzyıllardır yerini kimseye kaptırmadı.

Lütfen gerçek kürk satın almayın. Doğayı katletmek yerine, onların güzelliklerinden ve bizden üstün özelliklerinden ilham almalıyız.

Tül Kumaşların Cazibesi

Tül kumaşlar içindekilerin tamamını hiçbir zaman göstermez ve gizemli bir hava yaratırlar. İç giyimdeki tül kumaşlar, tül bluzler, üzeri tül dantel işlenmiş elbiseler her zaman kadınları daha şık ve çekici gösterir. Tül bu sezon çok moda. Bu sene de sokaklarda bluzlerlerin ve elbiselerin eteklerine eklenmiş tüller göreceğiz. İçi astarlı tül etekler, yırtık pantolonların altına giyilen iç gösteren çoraplar 2017′ de de oldukça popüler olacak!

Eteklerinizle şık, kot pantolonlarınızla stil görünecek tül bir bluz, sade fakat her zaman kurtarıcı bir parçadır.

« File Çorap Trendi!
2017 Kadın Pantolon Ceket Kombinleri »