2017 Kadın Pantolon Ceket Kombinleri 3 Ocak 2017 – Kategori: Stil Rehberi

2017 yılında Pantolon Ceket kombinleri oldukça salaş olacak. Feminen giyinmeyi seven bayanlar dar ceketlerini ve kısa gömleklerini rafa kaldırarak daha rahat kombinler tercih edebilirler.

Boyfrend jean modasını, boyfriend ceket modası takip ediyor desek hiç abartmış olmayız. Eşinizin, erkek arkadaşınızın size büyük gelen ceketlerini değerlendirme vakti! Mağazalarda da salaş, uzun ceketler ilkbaharda yerlerini alır, bu ceketleri kombinlemek için ille de erkek arkadaşınıza gerek yok 🙂

Ceketlerinizi sadece kumaş pantolonlarla giyme devri kapanalı çok oldu. İşe giderken giydiğiniz siyah ceketinizi, kot pantolonunuz ile kombinleyip alışverişe, arkadaşlarınızla buluşmaya gidebilirsiniz. Bu kombini yaparken fazla renk kullanmaktan çekinin, iki veya üç renk maskülen görünümünüz için yeterli olacak.

Beyaz uzun ceketlere de bu sene çokça rastlayacağız. Ceketinizi kumaş pantolonlarınızla kombileyip toplantınıza koştururken, aynı ceketi haftasonu için en rahat kotunuzla da tercih edebilirsiniz.

Simli, payetli kumaşlar bu sezon da parlamaya devam edecek. Kombinlemesi biraz maharet isteyen bu kumaşları kullanırken çok fazla renk kullanmamaya özen gösterin. Güneş gibi parlayan bir kıyafetin ya da aksesuarın yanında fazla renk kullanmak o büyüyü hemen kaçıracaktır.

Marin bluzlarda görmeye bayıldığımız siyah – beyaz çizgileri bu sene ceketlerde rengarenk göreceğiz. Siyah – beyaz çizgili ceketler kadınsılığınızı ön plana çıkarırken, renkli çizgiler içinizdeki çocuksu kadını yansıtacak.

Dikey çizgilerin bizi daha uzun ve zayıf gösterdiğini söylemiyorum, çünkü hepimiz bunu beynimizin bir köşesine çoktan kazıdık bile 🙂

« İlgi Çekici Kombinler İçin 5 Farklı Stil Önerisi
Siyah Pantolon – Beyaz Tshirt ile 4 Farklı Kombin »